15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Araç bakımı ve rutin kontroller, araçlar ve sürücüler için emniyet anlamını taşır. Yol güvenliği ve konfor gibi önemli konularda, düzenli bakımın katkısını akıldan çıkarmamak gerekir.

15 adımda gerçekleşen hizmetimiz aracınızın daha tasarruflu olmasını sağlar. Bu tip bakımlar sayesinde aracınızın değerini korumanız hatta artırmanız mümkün olur. Yakıt tasarrufunun yanı sıra, aracınızın yakıt verimliliği bu bakımla en üst seviyeye çıkar. Canınızı ve malınızı düşünüyorsanız, Büyükçekmece 15 adım kontrol en çok önem vermeniz gereken bir kontrol şekli olarak karşınıza çıkar.
 
Trafiğe emniyetli şekilde çıkmak için servisimizin hizmetlerinden yararlanmayı mutlaka düşünmelisiniz. Gerekli kontrolleri yaparken en gelişmiş teknoloji ürünlerinden yararlanırız. Deneyimi oldukça fazla olan uzmanlarımız, iyi bir bakım ve kaliteli hizmet konusunda size her zaman yardımcı olacaktır. Zorlu yol koşullarını düşünerek erkenden tedbir almak size önemli kazanımlar sunar. Aracınızın artan performansı sayesinde, gitmek istediğiniz yere emniyetli şekilde ulaşımınız söz konusu olur.
 

15 Adım Kontrol Neden Önemlidir?

Kullanmaya bağlı olarak aracınızda pek çok sistem ve aksam zaman içinde yıpranabilir. Düzenli bakım yapılan araçlarda, arızaların büyümeden önlenmesi tarafımızdan sağlanan destek sayesinde mümkün olur. Mevsimsel olarak çok gerekli olan oto kış bakımı, servisimizin verdiği önemli hizmetler arasında yer alır. Rutin bakımları düzenli yapılan araçlarda öyle çok büyük arızalar oluşmaz. Bu sebeple araçlarınız yolda kalmaz ve sorunları önceden tespit edilir. Maddi ve manevi olarak bakım çalışmalarının sizin için çok daha faydalı olduğunu söyleyebiliriz. 
 
Yola beraber çıktığınız insanların da canı size emanettir. Bakımlı bir araçla yola çıkılırsa insanların daha emniyette olması sağlanır. Konforlu ve rahat yolculuk isteyen müşterilerimiz, verdiğimiz bakım hizmetleri ile bu isteğine kolayca ulaşır. Aracınızın değerini korumak açısından, burada özenle sunduğumuz hizmetleri tercih etmelisiniz. Büyükçekmece 15 adım kontrol hizmeti sayesinde kafanız rahat olur ve yolculuğun tadını çıkarmanız daha kolay olur.
 

15 adım kontrol hizmeti nelerden oluşur?

Bakım hizmetlerini bir paket şeklinde almak sizin için ekonomik sonuçlar doğurur. Belli bir düzen içinde verdiğimiz oto bakım hizmetimizle beraber;
 
 • Elektrik sistemleri kontrolü yapılır.
 • Elektronik sistemleri kontrolü yapılır.
 • Aydınlatma sistemleri gözden geçirilir.
 • Lastiklerin kontrolü yapılır.
 • Alt gövde incelenir.
 • Fren aksam ve parçaları gözden geçirilir.
 • Korna kontrolü yapılır.
 • Akü bakımı yapılır.
 • Silecekler kontrol edilir.
 • Klima gazı ve sistemi gözden geçirilir.
 • Yağ ve filtreler kontrol edilir.
Bu hizmetler tamamlandığı zaman aracınız yolculuk için her zamankinden daha hazır hale gelir.
 

İlgili Konular

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git

Araç Motor Temizleme Periyotları

Trafiğe çıkan her araçta ister istemez motor bölümünde kirlenmeler olur.

Rehbere git
Araç Motor Temizleme Periyotları
Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git

Rot Başı Arızası

Rot başı, otomobillerde sıkça karşılaşılan ancak çoğu zaman göz ardı edilen bir bileşendir. Bu küçük ama kritik parça, aracınızın direksiyon sistemi ile tekerlekler arasında önemli bir bağlantı sağlar, böylece güvenli ve stabil bir sürüş deneyimi sunar. Rot başında meydana gelen herhangi bir arıza, direksiyon kontrolünde problemlere ve sürüş güvenliğinizde azalmaya yol açabilir. Rot başının ne olduğunu, arızalarını nasıl anlayacağınızı, bu arızaların belirtilerini ve rot sisteminin bozulması durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyeceği...

Rehbere git
Rot Başı Arızası