Kaporta
Kaporta

Kaporta

Aracınızın dış görünüşü birçok bakımdan önemlidir. Sorunlu araçlardan bazılarının trafiğe çıkması yasaktır. Aracınızın dış kozmetiği düzgün olmadığı zaman maddi manevi kayıplar yaşamanız söz konusu olabilir.

Araç kaportasının ihtiyaçlarını karşılamada firma olarak önemli bir teknolojiden istifade ediyoruz. Büyükçekmece kaporta desteğini aldığınız andan itibaren sizi ekonomik ve kaliteli bir hizmet bekliyor olacaktır.
 
Kaporta düzeltme, boya ve pasta cila hizmetlerimiz, yıllardan beri araçların mükemmel bir görüntüye kavuşmasına neden olmuştur. Düzenli bir bakım esnasında tespit edilen kaporta sorunları, bu bakım sürecinde servisimiz tarafından düzeltilmektedir. Eğer kaporta sorunu ile bir başvuru gerçekleşirse, gelişmiş bir altyapıya sahip olan servisimiz bu konuda ihtiyaçlarınızı uzman ekibin çalışma desteği ile karşılayacaktır. Kaporta sorunlarını gidermede kullandığımız teknolojiler size gereken yardımı sağlayacaktır.
 

Kaporta Göçük Onarımı Ve Parça Değişim Hizmeti

Kaporta sorunu bulunan araç için öncelikle bu sorunun bertaraf edilebilmesi için plan yapılır. Farklı yöntemler kullanılarak hasar düzeltilirse bu uygulamadan faydalanılır. Tamiri mümkün olmayan kaporta parçalarında değişim her zaman ihtimaller arasındadır. Kaliteli parça tedarik ve değişim konusunda servisimiz güvenilir adresler içinde iyi bir yere sahiptir. Kaza yapmış veya bir şekilde hasar almış araçlar üzerinde çok önemli çalışmalar yapmış durumdayız. Bu çalışmalarımız sayesinde maddi hasarların en ekonomik şekilde ortadan kalkması mümkün olacaktır.
 
Büyükçekmece kaporta hizmeti sayesinde aracınız sağlam bir yapıya kavuşur. Dış görünüş ve saygınlık açısından aracın bütünlüğüne katkı sağlayan bir hizmet servisimiz tarafından sunulur. Tavan, kaput, gövde, kapı ve çamurluk gibi malzemelerin değişimi gerekirse, deneyimli ekibimiz ve uzmanlarımız bu değişim sürecinde en makul hizmeti size sunup yardımcınız olacaktır. Parça kalitesi kadar değişim anında verdiğimiz hizmetin kalitesi size önemli derecede yardımcı olacaktır.
 

Kaporta Hizmeti Neden Önemlidir?

Aracın dış görünüşünü değerlendirmek için insanlar en çok kaportaya bakar. Kaportada çürük ve benzer sorunlar göze çarparsa, aracın değeri ister istemez olumsuz yönde sorgulanır. Araç herhangi bir yere vurduğunda veya değişik sebeplerle araca baskı uygulandığında göçüklerin oluşması söz konusudur. Bu sebepten dolayı göçük düzeltme işlemi aracın kalitesini korumak için çok önemlidir. 
 
Geniş bir servis bünyesinde karşınıza çıkan oto boya hizmetleri, servisimizin bu konuda ne kadar önemli yatırımlar yaptığını göstermektedir. Aracınızın kalitesinin korunması ve devamlılığının sağlanması için, servisimiz bünyesinde önemli kaporta hizmetleri verilmektedir. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada, araç için ihtiyaç duyulduğunda kaliteli kaporta yedek parçaları tarafımızdan karşılanmaktadır. Aracın tekrardan muazzam bir görüntüye kavuşmasını isteyen herkes, servisimizin bu çalışmalarından yardım alabilir.
 

Spot 5000 Cihazı ile Güçlü Kaporta Çektirme


Spot 5000, kaporta ve sac onarımı sektöründe kullanılan, güçlü çektirme yeteneğine sahip pnömatik bir çektirme sistemidir. Sadece seçkin ve gelişmiş alt yapıya sahip oto servislerde bulunan bu sistem, Kaporta çektirme çalışmalarımız dahilinde hizmetinizde. Güçlü çektirme özelliğine sahip Spot 5000 cihazımız, 5 tonluk çekim gücü ile büyük göçükleri ve hasarları kolayca düzeltebilir. Hassas kontrol sistemi sayesinde, operatöre hasarlı bölgeleri hassasiyetle düzeltme imkanı sunar. Çoklu çektirme noktası sayesinde aracın kaportasındaki her bölge ve deformasyon için özel olarak kullanılabilecek farklı çektirme uçları ile her türlü sorununuzun üstesinden kolaylıkla geliyoruz. Her biri alanında uzman ve deneyimli ustalarımızın maharetli elleri ve teknolojinin getirdiği bu son sistem Spot 5000 cihazın güçlü çekim gücü ile artık araçlarınız kısa sürede ilk günkü görünümünde yeniden trafiğe çıkabilecek.
Sadece seçkin oto servislerde bulunan Spot 5000 cihazı ile kaporta çektirme çalışmalarımız, hasarlı bölgenin tespit edilip, boyutuna ve şekline uygun çektirme ucunun seçilmesi ile başlamaktadır. Çektirme ucunun göçüğün arkasına yerleştirilmesi ve pnömatik çekiç vasıtası ile hasarlı alanın dışarı doğru çekilmesi ile gerçekleştirdiğimiz kaporta çektirme çalışmalarımız, boya hasarı olmadan onarım ile sonlanmaktadır. Geleneksel göçük düzeltme yöntemlerine kıyasla daha az maliyetli olan bu sistem sayesinde, hızlı ve güvenli kaporta çektirme hizmeti alabilir, bakım sonrası oto yıkama hizmet desteğimizden faydalanabilirsiniz.

İlgili Konular

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araçlarda önemli konfor unsurlarından biri de araç klimalarıdır. Klimaların verimli çalışması araçlarda konforlu ve rahat yolculuk anlamına gelir.

Rehbere git

Araba Akü Lambası Neden Yanar

Akü işaretinin yanması aracın aküsünün şarj olmadığı anlamına gelir.

Rehbere git
Araba Akü Lambası Neden Yanar
Oksijen Sensörü Arızası

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git

Fren Pedalı Neden Boşalır

Rehbere git
Fren Pedalı Neden Boşalır