N.A.R Uzman Otomotiv Hakkında

N.A.R Uzman Otomotiv Hakkında

Kuruluşumuzdan beri kendimize gelişim üzerine hedefler koyduk ve her hizmetimiz bizi bu hedeflere daha çok yaklaştırıyor. Servis elemanlarımızın eğitimi ve gelişimine büyük önem veriyoruz. İşinde uzman olan bilinçli ve nazik personelimiz. Her zaman size güven veren bir hizmetin öncüsü olarak karşınıza çıkmaktadır

N.A.R Uzman Bosch Car Service, aracınızın performansını koruyup eksiklerini gidermek üzere 35 yılı aşkın bir süreçte kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tüm dünyada takdir gören bir markanın hizmetleri, işine sımsıkı tutunan bir servis desteği ile ayağınıza gelmektedir. Aracınızın rutin bakımlarına ilave olarak sorun tespit ettiğiniz durumlarda servisimize kolayca ulaşıp bizden yardım talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet anlayışımız, yüksek standartlı bir servis hizmetini ekonomik koşullarda size sunup her zaman en uygun çözümleri üretmiştir. Hizmet standartlarımız sayesinde, aracınız uzun ömürlü ve sağlam olarak trafikte bulunma fırsatı elde edecektir.
 
Markamızın 150 ülkede hizmet verdiğiniz size hatırlatmak isteriz. Yalnızca bizim ülkemizde 66 ilde hizmet veren 320 hizmet adresi ile her zaman göreve hazırız. Aracınızın kaliteli ve ekonomik hizmet alması için müşteri memnuniyetini kendine rehber edinmiş bir anlayışla çalışmalarımız devam etmektedir. Servisimiz ve markaya bağlı tüm servislerin geniş ve donanımlı bir yapısı bulunmaktadır. Aracınızın her türlü ihtiyacı düşünülerek servis planlamamız yapılmıştır. Marka kalitesinin oluşturduğu misyonu biliyor ve müşterilerimize bu çizgide hizmet veriyoruz.
 
Önümüzdeki yıllar için kendimize çok geniş bir vizyon oluşturmuş durumdayız. Servisimizden çıkan her bir aracın, trafikte çok daha fazla güvenilir bir unsur olduğunu söyleyebiliriz. Eğer servisimizden kapsamlı bakım hizmeti alacak olursanız, her zaman zorlu yol şartlarına daha fazla hazır olma fırsatı bulmuş olursunuz. En yeni teknolojileri kullanıp arıza ve hasar testi yapmaktayız. Bakım ve onarım hizmetlerimize ek olarak gerekli durumlarda en güvenilir parça değişim hizmeti sunmaktayız.
 
Trafiğe çıkan araçlar için 1. Sırada güvenlik, 2. Sırada ise konfor gelir. Servisimize başvuran tüm müşterilerimiz bu hizmetlerimize kolayca ulaşır. Çok profesyonel olan ekipler servis hizmet kalitemizi sürekli olarak yükseltmektedir. Her mevsime ve her türlü zorlu yol koşullarına ulaşabilmek için bizim hazırlamış olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sırayla hazırlamış olduğumuz hizmetlerde gelişmiş teknoloji kullanımı ile arıza tespiti ilk aşamadır. Sonrasında tamir ve bakım çalışmaları ile sorunun çözümüne odaklanırız. Eğer gerekli ise yedek parça tedariki ve montaj işlemleri en son aşamada uygulamaya koyduğumuz hizmet olarak karşınıza çıkar. Ekonomik ve güvenli hizmetin adresi olan N.A.R Uzman Bosch Car Service her zaman yanınızda olup size en iyi hizmeti sunacaktır.