Kış Bakımı

Kış Bakımı

Yaşadığımız 4 mevsim içinde en çetin olanı kış mevsimidir. Bu mevsimde hava ve yol şartları çok zorlu hale gelir.

Servisimiz tarafından itina ile sunulan Büyükçekmece oto kış bakımı hizmeti sizin yollarda sağlıklı ve güvenli ulaşımınıza olanak sağlar. Deneyimli ekiplerden oluşan donanımlı servisimiz;
 
  • Motor
  • Klima
  • Fren ve emniyet sistemleri
  • Lastik
  • Araç sıvıları ve filtreler
  • Elektrik sistemleri
  • Elektronik sistemleri
  • Akü
  • Rot balans
Bakım ve hizmetleri ile kışa girmeden ihtiyaçlarınızı karşılar. Araç sıvıları içinde antifriz için bir paragraf oluşturmak gerekir. Soğuk havalarda donmaya dirençli olan bu sıvı, zamanı geldiğinde araçlarda mutlaka kullanılmalıdır. Bu sayede araçların yolda kalması ve çalışmaması önlenmiş olur.
 

Oto Kış Bakımı Neden Önemlidir?

Kış şartları özellikle ülkemizin bazı bölgelerinde oldukça çetin geçer. Bu şartlara hazırlıklı olmak gerekir. Tüm araç sahipleri gerekli bakım çalışmalarını zamanında yaptırıp kışa hazır olmalıdır. Sizin can ve mal güvenliğiniz servisimiz için çok önemlidir. Buzlanma ve karlı yolların kaygan yapıda olduğu bilinir. Bu zorlu yol koşulları adeta kazaya davetiye çıkarır. Eğer aracınızda kış bakımı yapılmışsa, sizi bekleyen kötü sürprizlerle başa çıkmanız kolay olur. Gizli buzlanmanın yaşandığı yollarda, en azından doğru lastik tercihi ile kendinizi emniyete almanız söz konusu olur. Her zaman müşterisinden yana olan servisimiz aracınızın kışlık ihtiyacını en uygun şekilde karşılayacaktır.

Büyükçekmece oto kış bakımı hizmeti ile aracınızın zorlu yolculuklara daha hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Güvenli ulaşım için kış gelmeden alınan tedbirler hayati önem taşır. Bakım esnasında yapılan arıza tespiti ile arızaları hemen gidermek mümkün olur. Aracınıza ait pek çok sistemin bakımı yapılırken, sorunlu noktalara müdahale edilir ve değişmesi gereken parça ve unsurlar yenileri ile değiştirilir. Bu şekilde aracın performansı yükselmiş olur.
 

Oto Kış Bakımı İle Aracınız Daha Hazır Olur

Kışa hazırlık için servisimizin teknoloji ve donanımlarından yardım alabilirsiniz. Sizin için daha güvenli ve emniyetli bir yolculuk planlıyoruz. Hassa ölçüm ve bilgisayarlı tespit cihazları sayesinde aracınızın eksiklerini tespit edip anında gideririz. Servise başvurup hizmetlerimizi yerinde görebilirsiniz. Türkiye ve dünya standartlarında hizmetler servisimizde sizi beklemektedir.
 
Her mevsimin kendi zamanına uygun olan bakım tedbirleri vardır. Bu tür bakımları rutin haline getirmeniz tavsiye edilir. Servisimizin hazırlamış olduğu bahar bakımı ve kış bakımı, kendi dönemine uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bakımın yapıldığı döneme uygun olarak araçta bulunan, sistem, aksam ve parça kontrolleri yapılıp, gerekli müdahaleler uzmanlarımız tarafından uygulanacaktır. 
 

İlgili Konular

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araçlarda önemli konfor unsurlarından biri de araç klimalarıdır. Klimaların verimli çalışması araçlarda konforlu ve rahat yolculuk anlamına gelir.

Rehbere git

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git
Oksijen Sensörü Arızası
Partikül Filtresi Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme

Rehbere git

Rot Başı Arızası

Rot başı, otomobillerde sıkça karşılaşılan ancak çoğu zaman göz ardı edilen bir bileşendir. Bu küçük ama kritik parça, aracınızın direksiyon sistemi ile tekerlekler arasında önemli bir bağlantı sağlar, böylece güvenli ve stabil bir sürüş deneyimi sunar. Rot başında meydana gelen herhangi bir arıza, direksiyon kontrolünde problemlere ve sürüş güvenliğinizde azalmaya yol açabilir. Rot başının ne olduğunu, arızalarını nasıl anlayacağınızı, bu arızaların belirtilerini ve rot sisteminin bozulması durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyeceği...

Rehbere git
Rot Başı Arızası