Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Kara taşıtlarının yollara güvenle çıkabilmesi için, araçların sağlam ve emniyetli olması gerekir. Hem araçta bulunanlar hem de o araçla beraber trafikte bulunanların emniyetli şekilde yolculuk fırsatı bulması gerekir.

Aracınıza yapılacak olan düzenli bakımlar sayesinde aracınızın performans düzeyini istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Araçta bulunan sistemler üzerinde yapılan Büyükçekmece oto periyodik bakım çalışmalarında;
 
  • Motor bakımı
  • Klima bakımı
  • Fren kontrol ve bakımı
  • Akü kontrolü
  • Elektrik sistemleri ve aydınlatma kontrolü
  • Klima bakımı
  • Yağ ve filtre bakım ve kontrolü
  • Lastik ve teker kontrolü
Belli bir düzenle yapılır. Bu esnada aracın yıpranana aksamları için gerekli tedbirler alınır. Belli bir rutin haline gelen bakımlar düzenli yapılırsa, aracın performansı her zaman üst düzeyde korunmuş olur. Ekonomik ve yüksek performanslı araç kullanımı için periyodik bakımın önemini çok iyi bilmek gerekir.
 

Periyodik Bakım Neden Gereklidir?

Aracınızın her zaman yüksek performanslı ve tasarruflu olmasını istersiniz. Eksiksiz şekilde hazırlanmış olan servisimiz, teknolojilerle donanımlı olarak karşınıza gelmiştir. Aracınızın kalitesini korumak ve değerini hak ettiği noktaya getirmek için Büyükçekmece oto periyodik bakım çok gerekli bir hizmet olarak karşınıza gelmektedir. Eleman tecrübemiz ve eksiksiz takımlarımız sayesinde size en iyi hizmeti sunuyoruz.
 
Aracınızın ömrünü uzun tutmak için düzenli bakım hizmetinden faydalanmanız gerekir. Daha büyük sorunların ortaya çıkmaması adına rutin bir bakım çalışması ile ekonomik çözümler bulunabilir. Bu konuda almak istediğiniz hizmet sizin için faydalı bir yatırım olacaktır. Servisimizin sunmuş olduğu yüksek standartlı ve ekonomik hizmetler, aracınız için en iyisini bulmanıza yardımcı olacaktır.
 

Periyodik Bakım İle Aracınız Yola Daha Hazır Olacaktır

Yıl içerisinde farklı zamanlarda farklı bakımlar yapılıp servislerde önemli hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmetler sayesinde araç kalitesini muhafaza etmek ve araç değerini korumak söz konusu olmaktadır. Yeri geldiği zaman bahar bakımı ve yeri geldiği zaman kış bakımı ile özellikle aracın mevsimsel ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olmaktadır. Periyodik ve düzenli bakım sayesinde her zaman sürücülerin emniyetli bir şekilde yolculuk yapması gerçekleşir. 
 
Servisimizin sahip olduğu geniş ve avantajlı imkânlar, önemli teknolojilerle desteklenmektedir. Yıllar içerisinde deneyim ve tecrübesini arttırmış elemanlar ise daha kaliteli bir hizmete giden yolda önemli bir aşamayı geride bırakmıştır. Eğer servisimize ulaşıp size sunduğumuz kaliteli hizmetlere değerlendirmek isterseniz hiç zaman kaybetmeyin. Özellikle rutin bakımlar ve periyodik hizmetler, aracın daha büyük sorunlar çıkarmasının önüne geçecektir. Uygun ve ekonomik bir bakım düşünen herkes, servisimizin bu konudaki çalışmalarına mutlaka göz atmalıdır. Servis yapımız ve fonksiyonel teknolojilerimiz, bu konuda ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.
 

İlgili Konular

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git
Oksijen Sensörü Arızası
Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git

Partikül Filtresi Temizleme

Rehbere git
Partikül Filtresi Temizleme