Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Akü ile ilgili hizmet alırken, garanti kapsamında olup olmadığınızı bilmeniz gerekir. Bakım, onarım ve değişim maliyetleri düşünülecek olursa, garanti kapsamında alınacak hizmetlerin daha çok sevindirici sonuçları olacaktır.

Akünün çalışmadığı ve değişmesi gerektiği tespit edilirse, Büyükçekmece garantili akü değişimi ile servisimiz olaya çözüm getirir. Değişimin gerektiği durumlarda, yeni bir akü ile değişim yapılır ve garanti kapsamında hizmet sunulur. Bu gibi durumlarda garantili akünün ve servisimizin avantajlarını daha belirgin bir şekilde görmüş olursunuz.
 
Akü bakımı ve kontrolü için gerekli olan her türlü hizmet, servisimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde sunulmaktadır. Bu tür hizmetlerimiz yerine gelirken akünün beklenen performansa ulaşması sağlanır. Akü sıvısının kontrolü ve tamamlanması, bu süreç içinde bulunan hizmetler arasındadır. Müşterisi için iyi hizmeti sembolize eden çalışmalarımız, araçların gereksinimlerini bilip buna uygun çözüm üretecektir. 

Akülerde Garanti Süreci Ne Kadardır?

Akünün garanti kapsamında hizmet alabilmesi için garanti süresi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Genelde ortalama garanti süresi 2 yıl olarak belirtilir. Bu durumda akü alırken aldığınız evraklarla, garantili süreci daha güvenli bir şekilde tasdikleme şansına sahip olursunuz. Takvimi düzenli olarak takip ettiğiniz zaman, hangi hizmetin bu kapsamda olduğunu anlamanız daha kolay olur. Bu şekilde yapacağınız masraflar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Servisimizin vermiş olduğu periyodik ve mevsimlik bakım çalışmalarında, akü ile ilgili önemli bakım tedbirleri alınmaktadır. Bu esnada akünün değişimi gerekli görülürse sizin de fikriniz alınarak burada değişim süreci devreye alınır. Garanti kapsamında bulunan aküler ve araç sahipleri için bu sürecin daha kolay geçtiğini söyleyebiliriz. Büyükçekmece garantili akü değişimi hizmeti ile akünün değişimi sağlanır ve araç sahiplerinin memnuniyetini görmek mümkün olur.
 

Akülerde Garanti Neden Önemlidir?

Araç kullanırken veya servise girdiğinizde masrafların minimum seviyede olmasını istersiniz. Aracınızda bulunan pek çok sistem gözden geçirilirken, uzmanların yapmış olduğu bu çalışmalar aracın ihtiyaçlarını karşılamak için uygulamaya konur. Akü değişimi söz konusu olduğunda veya akü ile alakalı sorunlar ortaya çıktığında, ilk bakacağınız şey akünün garanti kapsamı olmalıdır. 
 
Eğer elektrik aksamına yeterli enerjinin ulaşmasını istiyorsanız, iyi ve randımanlı bir akünün çalışmaları bu konuda çok gereklidir. Araç aydınlatma sistemleri için, yine aynı enerjinin gerekliliği söz konusu olmaktadır. Garanti kapsamındaki arıza ve parça değişim çalışmalarının, sürücüler için maddi açıdan büyük avantaj sağladığı bilinmektedir. Garanti süreci bitmiş olsa bile, servisimizin bu konuda sağlamış olduğu hizmetler ekonomik ve avantajlı olarak karşınıza gelmektedir.

İlgili Konular

Fren Pedalı Neden Boşalır

Fren Pedalı Neden Boşalır

Rehbere git

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git
Oksijen Sensörü Arızası
Partikül Filtresi Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme

Rehbere git

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git
Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?