Seramik Kaplama
Kaporta

Seramik Kaplama

Beylikdüzü seramik kaplama hizmeti araçların yepyeni ve parlak bir görüntüyü korumasına yardımcı olur.

Güneş, rüzgâr ve özellikle ultraviyole ışınların araç üzerinde çok olumsuz etkileri vardır. Kaportanın ve orijinal boyanın korunması açısından araçlar için seramik kaplama yöntemleri devreye girmiştir. Yaklaşık olarak 2 mikron kalınlıkta olan seramik kaplama, araçlar için ekstra bir koruma sağlar. Araç rengi, boyası ve kaportası korunmuş olur. Bu tür işlemden geçmiş olan araçların değer kaybı yaşamadığı görülür. 

Seramik Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

Beylikdüzü seramik kaplama bu alanda malzeme ve hizmet kalitesinin merkezindedir. Bu iş için kullanılan malzemeler özenle seçilir ve dikkatle kullanılır. Sağlamlık ve güvenli koruma adına kullanılan malzeme içinde; kaolen, cam, silisyum oksit, vernik ve kuvars kullanılır. Nano teknoloji desteği ile sıvı halde olan bu karışım aracın korunmasına ve uzun yıllar bu güzelliği korumasına yardımcı olur. Aracınızın değer kaybı yaşamasını istemeyen araç sahipleri için seramik kaplama çok önemli bir avantajdır.
 
İşlem yapılmadan önce en uygun ortam sıcaklığı 10 derece ve 15 derece arasındadır. Bir macun kıvamında olan malzeme kaporta üzerine kolayca uygulanır. Bu uygulama yaklaşık olarak 20 dakika kadar sürer. Kuruması her ne kadar 40 dakika sürse de 1 saat beklemenin faydası vardır. Sonrasında aracın değeri ve ışıltılı görüntüsü herkes tarafından görülür.
 

Seramik Kaplama Avantajları Nelerdir?

Beylikdüzü seramik kaplama işlemi aracın korunmasını sağlar ve çok yüksek maliyetli değildir. Aracın güzel görüntüsünü korumak için çok fazla zaman ayırmadan bu konuda kaliteli hizmet desteği almak mümkündür. Sertleşen ve ışıltıyı koruyan kaplama malzemesi en önemli sorunlardan biri olan kaporta çiziklerini önler. Yapılan koruma çalışması ile araç kendi modelleri arasında en yüksek rakamlara ulaşır. Hem kullanırken hem de aracı satarken bu işlemin avantajını görmek mümkün olur.
 

Seramik Kaplama Hizmetimiz

Servisimiz pratik kaporta çözümleri konusunda her zaman en iyi hizmetlerle karşınıza gelmektedir. Bu hizmetlerden biri de seramik kaplama olarak bilinmektedir. Yapacağımız çalışmalar sonucunda aracınızın kaportası korunur ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı ortaya çıkar. Çizik, ezik ve çürümelere karşı oluşturulan koruma sayesinde, aracın performansı değeri her zaman istenen noktada olur.
 
Uzman kadrolarımız iyi bir kaplama konusunda oldukça yeterlidir. Servisimizin bu konuda hazırlamış olduğu malzeme kalitesi ise işlemin başarısına büyük destek sağlar. En modern ve gelişmiş istasyonlarımız önemli çözüm adresleridir. Burada sunduğumuz hizmetler aracınızın kalitesine ve değerine önemli katkı yapacaktır.
 

İlgili Konular

Oksijen Sensörü Arızası

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git

Fren Pedalı Neden Boşalır

Rehbere git
Fren Pedalı Neden Boşalır
Araç Motor Temizleme Periyotları

Araç Motor Temizleme Periyotları

Trafiğe çıkan her araçta ister istemez motor bölümünde kirlenmeler olur.

Rehbere git

Oto Cam Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beylikdüzü oto cam değişim hizmetleri aracınızın gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılayan çok önemli bir hizmettir.

Rehbere git
Oto Cam Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler