Lastik

Lastik

Düzenli olarak verdiğimiz bakım hizmetlerinde aracınızın lastiğini gözden geçirip gerekli tedbirleri alıyoruz. Aracınızın güvenli yolculuk yapması bizim için en önemli konudur.

Eğer aracınızın lastiklerinde sorun olursa, bu durum büyük riskleri de beraberinde getirir. Büyükçekmece lastik servisimizin hizmetleri araçların daha güvenli olmasına yardımcı olmaktadır. Lastik sökme, değişim ve tamir hizmetleri için bu alanda gelişmiş en ileri teknolojileri kullanırız. Aracınızın performansını yükseltmemiz için bize şans vermelisiniz. 
 
Mevsim geçişlerinde lastik kontrolü daha çok önem kazanır. Bu süreçlerde araçların yola uygun lastiklere sahip olması çok büyük gerekliliktir. Müşterisine her zaman güven vermiş olan servisimiz, lastiklerin tamiri ve bu konuda araçları ihtiyacı için oldukça olumlu çalışmalara imza atmıştır. Kış mevsiminde belli standartlar içinde lastiklerin kullanılması gerekir. Kış lastiği olarak nitelenen kalın diş lastikler, aynı zamanda derin kanalları ile güçlü yol tutuş imkânı sağlar. Bu konuda her mevsimin kendine göre ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Her yolculuğun güvenle sonuçlanması için araçlardaki lastik tercihlerinin mevsim şartlarına uygun olması gerekir.
 

Lastik Tercihleri Neden Önemlidir?

Otomobillerin yere sağlam basması, bununla beraber viraja sağlam girmesi çok önemlidir. Tercih edeceğiniz kaliteli lastikler, can güvenliğiniz açısından belirleyicidir. Fren mesafesi ve yol tutuşu konusunda, yine mevsime uygun lastik tercihlerinin önemini akıldan çıkarmamak gerekir. Kalın dişli ve kalın kanallı lastik modellerinin kış mevsiminde yol tutuşunda etkili olduğu bilinir. Bahar geldiğinde ise bu lastikleri artık yenisi ile değiştirilmek gerekir. Yaz lastikleri daha hafif ve mevsimine göre yeterli yapıdadır. Araç performansını ve yakıt tasarrufunu düşünüyorsanız, özellikle mevsimine uygun lastik değişimine dikkat etmeniz gerekir.
 
Bünyesinde bulundurduğu pek çok farklı modelle birlikte, Büyükçekmece lastik ihtiyaçlarınıza her zaman doğru cevabı vermektedir. Belli mevsimsel bakım çalışmalarında, özellikle lastikler kontrol edilir ve gözden geçirilir. Yol tutuşu ve özellikle güvenli fren mesafesi konusunda, lastiklerin güvenli araç duruşuna çok büyük katkısı bulunmaktadır. Rahat avantajlı ve kaliteli yolculuğun yanı sıra, emniyetli şekilde ulaşım hizmeti için kaliteli lastikler büyük bir değerdir. Servisimizin bu konuda hazırlayıp sunmuş olduğu örnek hizmetleri mutlaka değerlendirmeniz gerekir. 
 

Lastik Değişim Hizmeti

Araç lastiğini değiştirmeniz konusunda servisimiz gerekli kolaylıkları sağlamış ve önemli fırsatları sizin için bir avantaj haline getirmiştir. Müşterilerimiz için her zaman güven dolu ve emniyetli çalışmalar yapmaktayız. Özellikle zamanında lastik değişim hizmetinin güvenli yolculuk için çok büyük bir gereklilik olduğu bilinir. Arızalı ve hasar almış lastiklerin tamiri konusunda firmamızın önemini çalışmaları vardır. Tamir edilmesi mümkün olmayan lastikler ise yenisi ile değiştirilmelidir. Bu konuda özveri ile yoğun çalışan servisimiz, yolculuk emniyeti konusunda size her zaman büyük destek sağlamıştır. Özellikle uzun yol ve şehirlerarası yolculuk konusunda, lastik kalitesinin emniyet açısından önemi ortaya çıkmaktadır. 
 
Belli bir hıza ulaşan araçların lastik sorunları yaşamaması gerekir. Fren ve güvenlik konusunda, yine lastikler bir koruyucu unsur olarak kendini gösterir. Servisimiz tarafından yürütülen düzenli bahar bakımı çalışmalarında, mevsime uygun lastik tercihleri ön planda değerlendirilir. Kış mevsimi ve yaz mevsimine uygun tercihleri yine bu geniş kategoride görüp değerlendirmek gerekir. Müşteriye daima güven veren lastik modellerimiz, servisimizin bu konuda ne kadar ciddi ve iddialı olduğunu göstermektedir.
 

İlgili Konular

Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git
Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?
Araç Motor Temizleme Periyotları

Araç Motor Temizleme Periyotları

Trafiğe çıkan her araçta ister istemez motor bölümünde kirlenmeler olur.

Rehbere git

Fren Limitör Tamiri

Rehbere git
Fren Limitör Tamiri