Akü

Akü

Aracınızın çalışmasına katkı veren unsurlardan biri de akülerdir. Belli aralıklarla bakım çalışması yapılırken, en çok üzerinde durulması gereken akü aynı zamanda aracın enerji kaynağı olarak da dikkat çekmektedir.

Servisimiz bünyesinde bu tür bakım hizmetleri rutin hizmetler arasında yer alır. Akü ölçümü ve kontrolü yapan uzman personelimiz, akünün mevcut durumunu ve ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde ortaya koyar. Belirlenmiş olan eksiklerin sağlam ve kaliteli seçeneklerden karşılanması sağlanır. Güvenilir hizmet konusunda servisimiz öne çıkmış ve tecrübesi ile sorunlara çözüm getirmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla beraber, akü ihtiyaçlarınız emniyetli şekilde karşılanmaya devam edecektir.
 
Büyükçekmece akü hizmeti sunulurken en son teknoloji ve en gelişmiş yöntemler kullanılır. Akünün eksikleri belirlenirken gerekli hallerde değişim çalışmaları ile önemli çözümler bulunur ve uygulanır. Çalışırken veya yolculuk anında arıza olsun istemezsiniz. Zamanında ve program dâhilinde yapılan bakım çalışmaları, aracın eksiklerini karşılayıp sorunlarını uygun biçimde çözecektir. Bu çalışmalar içinde akü için uygulanan çok önemli çalışmalar öne çıkmaktadır.
 

Garantili Akü Bakım Hizmeti

Akü kontrolü esnasında ortaya çıkan sorunlar belli bir plan dâhilinde çalışma ile giderilir. Aküden kaynaklanan sorunlara odaklaşan ekiplerimiz, servisimizin hizmet kalitesini net bir şekilde ortaya koyar. Henüz garanti kapsamından çıkmamış olan aküler için garanti kapsamında bakım hizmeti vermekteyiz. Akü bakımına ilave olarak tamir ve değişim çalışmaları garanti kapsamına dâhil olarak yapılır. Sürücüler için bu tip hizmetler çok önemlidir. Araca elektrik sağlayan sistem, ulaşım için çok gereklidir ve ekiplerimiz bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 
Kapsamlı ve güvenilir çalışmalarla Büyükçekmece akü hizmeti vermek durumundayız. Elektrik enerjisi kesilirse bir aracın yolculuk yapması ve yürümesi mümkün olmaz. Bu sebeple akünün devamlı olarak enerji üretmesi ve aracın elektrik ihtiyacını karşılaması gerekir. Akü sıvısında yaşanan herhangi bir eksilme sorunun habercisidir. Bakımlar esnasında akünün kutup başları ve sıvısı gözden geçirilir. Eksikleri tamamlanan akü için tamir ve bakım hizmetleri geniş kapsamlı bir hizmet olarak sunulur. Eğer bu süreçlerde değişimin kaçınılmaz olduğu görülürse bu süreç uygulamaya girer.
 

Akü Değişimi Neden Gereklidir?

Aracın ihtiyaç duyduğu enerjilerden biri de elektrik enerjisidir. Elektrikli sistemler ve aydınlatma başta olmak üzere, aracınızda pek çok sistem ve aksam bu enerjinin sağlanması ile çalışır. Araçlarda bulunan aküler ise muazzam bir enerji kaynağıdır. Her şeyden önce aracın çalışmasına büyük destek sağlayan bu kaliteli ürün örnekleri, yeri geldiği zaman bakım çalışmalarında değerlendirilir ve gözden geçirilir. Periyodik bakımlar esnasında bazen yeni alınmış bir aküde bile bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Akü alındığından bu yana 2 yıl geçmediyse, hemen garanti kapsamında sağlıklı ve kaliteli bir hizmeti almanız söz konusu olur. Gerektiği zaman değişime kadar giden süreçte, kaliteli hizmetler ekonomik olarak size fırsat sağlayan sonuçlarla karşınıza çıkar. 
 
Akü ile alakalı hizmetler verilirken, uzman ekiplerin belli bir takip ettiği plan ve program vardır. Akünün kutup başları, akü sıvısı ve diğer aksamlar kontrol edilirken, sorunlu olan bölgelere hemen müdahale edilir. Eğer akünün değişmesine karar verilecek olursa, garanti kapsamındaki aküler için bu önemli bir sorun değildir. Garanti süreci dolmadığı için bu konuda sürücülerin oldukça şanslı olduğunu söylemek gerekir. Garantili akü değişimi için servisimize başvurmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Garanti kapsamı dışında olan değişimler ise servisimiz tarafından uygun koşullarda müşterilerimize hizmet olarak sunulmaktadır.
 

İlgili Konular

Rot Başı Arızası

Rot Başı Arızası

Rot başı, otomobillerde sıkça karşılaşılan ancak çoğu zaman göz ardı edilen bir bileşendir. Bu küçük ama kritik parça, aracınızın direksiyon sistemi ile tekerlekler arasında önemli bir bağlantı sağlar, böylece güvenli ve stabil bir sürüş deneyimi sunar. Rot başında meydana gelen herhangi bir arıza, direksiyon kontrolünde problemlere ve sürüş güvenliğinizde azalmaya yol açabilir. Rot başının ne olduğunu, arızalarını nasıl anlayacağınızı, bu arızaların belirtilerini ve rot sisteminin bozulması durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyeceği...

Rehbere git

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araçlarda önemli konfor unsurlarından biri de araç klimalarıdır. Klimaların verimli çalışması araçlarda konforlu ve rahat yolculuk anlamına gelir.

Rehbere git
Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?
Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git
Turbo Revizyonu