Oto Muayene ve Bakım

Oto Muayene ve Bakım

Motorlu taşıtlar, trafiğe çıkmadan önce belli bakımlardan geçmeli ve yola çıkmaya hazır olduğunu kanıtlamalıdır.

Can güvenliğini düşünen müşterilerimiz için, güvenli ve zamanında Büyükçekmece oto muayene verip, gerekli destek ve kolaylığı sağlıyoruz. Aracın belli bir takım ihtiyaçlarını gidermek için, servis olarak önemli bir teknolojiye sahip olduğumuzu bilmeniz gerekir. Muayene çalışmalarımızla beraber aracınızın güvenli bakım ve kontrol işlemlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. 
 
Ayrıntılı şekilde taşıtın tanımlaması yapılırken, direksiyon sistemi, fren sistemi, aydınlatma sistemi, aracın görüş özelliklerinin kontrolü, teker ve lastik kontrolü, süspansiyon, teker ve lastik kontrolü yapılmaktadır. Buna ilave olarak aracın gürültü kirliliğine ve hava kirliliğine etkileri gözden geçirilir. Tüm bu aşamalar aracın sağlıklı ve güvenli yolculuğu adına çok önemli gereklilikler olarak karşınıza çıkar. 15 adım kontrol hizmetini düzenli şekilde veren servisimiz, bu sayede aracın pek çok eksiğini karşılamış olur. 
 

Oto Muayene Neden Önemlidir?

Aynı gün trafiğe çıkan sayısız araç vardır. Araçlar bakımlı olmadığı zaman hem kendi için hem de trafikteki diğer araçlar için büyük risk oluştururlar. Servisimizin verdiği hizmetler araçların hazırlıklı olmasına yardımcı olur. Tecrübeli ekip ve teknoloji donanımı ile önde olan servisimiz, aracınız için en nitelikli bakım hizmetinin verilmesini sağlayacaktır. Bakım ve muayene konusunun hayati önem taşıdığını bu şekilde anlamanız mümkündür. Özellikle zamanında yapılması büyük önem taşıyan bahar bakımı, araçların daha tasarruflu şekilde mevsime uygun şekilde hazırlanmasını sağlar.
 
Aracına bakım ve muayene yaptırmayan sürücüler trafik için bir tehdit haline gelir. Ayrıca bu konuda ihmalin trafik cezası olarak da karşılığı mevcuttur. Sonradan pişman olmamak adına gerekli bakım çalışmalarının uzman servis bünyesinde verilmesi bir zorunluluktur.
 

Oto Bakım Hizmetlerimiz

Servisimiz yıllardan beri size hizmet için gelişimine devam ediyor. Bu sayede önemli teknolojilere ve deneyimli ekiplere sahip olmuş durumdayız. Özenle hazırlayıp sunduğumuz hizmetler arasında, 15 adımda araç kontrolü, periyodik bakım hizmeti, kış bakımı ve bahar bakımı gibi çok önemli hizmetler yer almaktadır. Dünya markası ve servis güvencesinin bir araya geldiği noktada, sizin için çok kaliteli bir hizmet bütünü ortaya çıkmaktadır.
 
Büyükçekmece oto muayene hizmeti çok kapsamlıdır ve aracın pek çok aksamı ve sistemi bu hizmet aşamasında kontrol edilir. Gerekli bakım ve onarım çalışmaları genelde olumlu sonuç verir. Bazen ise parça değişiminin gerekli olduğu durumlar vardır. Güvenilir bir tedarik adresi olan servisimiz. Aracınız için tedarik ve montaj görevini başarıyla yerine getirir.
 

İlgili Konular

Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git

Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?

Araçların performansını her zaman yüksek tutmak için, bakım, temizlik ve değişim çalışmaların zamanında yapılması gerekir.

Rehbere git
Araç Yağ Bakımı Nasıl Yapılır?
Araç Motor Temizleme Periyotları

Araç Motor Temizleme Periyotları

Trafiğe çıkan her araçta ister istemez motor bölümünde kirlenmeler olur.

Rehbere git

Oksijen Sensörü Arızası

Rehbere git
Oksijen Sensörü Arızası