Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Yıllarını sektörün bu konudaki çalışmalarına vermiş olan servisimiz bakım ve temizlik çalışmalarını en uygun ve güvenilir şekilde sunmaktadır. Eğer araç klima temizleme nasıl yapılır diyorsanız bu konuda verdiğimiz hizmete bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.
 
Aslında klima temizliği konusunda sizin de yapacak bazı çalışmalarınız olabilir. Klimaların özellikle hava çıkış noktalarında bir kurum birikmesi söz konusu olur. Bu kısmı siz kendiniz temizleyebilirsiniz. Temizlik öncesinde klimanızı çalıştırıp biraz yüksek ısıda 5 dakika çalıştırmanız gerekecektir. Daha sonra klimayı kapatıp sprey şeklinde olan temizlik kimyasallarını kullanabilirsiniz. Sprey kullandıktan sonra temizlik aparatı olarak uygun bir bezi tercih etmeniz daha verimli bir temizlik için yeterli olacaktır.
 

Araç Klima Temizleme Nasıl Yapılır?

Araç Klima Temizleme Malzemeleri Çok Önemli

Araç Klima Temizleme Malzemeleri Çok Önemli

Temizlik malzemeleri hem iyi temizlik yapmalı hem de temizliği yapılan ürüne herhangi bir zarar vermemelidir. Servis olarak klima temizleme işinde bu iş için özenle üretilmiş bir ürünü kullanıyoruz. İhtiyacınız olan temizlik hizmeti ile klimanızın daha verimli çalışması sağlanmaktadır. Gerekli durumlarda klima filtre değişimi ile ortam havasının tozlardan arınmış olmasını sağlamak mümkündür. Bu konuda ısrarlı ve kararlı çalışan servisimiz en nitelikli temizlik unsurlarını kullanmaktadır
 
Temizlik malzemeleri bu iş için büyük dikkat ve özenle hazırlanmış malzemelerdir. Servisimiz bünyesinde araç klima temizleme nasıl yapılır diyorsanız örnek çalışmalarımız size ışık tutacaktır. Sağlıklı ve konforlu araçların oluşumuna destek veren servisimiz, sizin ihtiyaç duyduğunuz her durumda yanınızda olup sorunlarınızın giderilmesine destek verecektir. Araç klimaları her süreçte çalışırken yolculuk yapmak ve araç kullanmak buna bağlı olarak çok daha kolay olacaktır.
 

Araç Klima Temizleme Malzemeleri Çok Önemli

Klima Temizliği Neden Önemlidir?

Klima Temizliği Neden Önemlidir?

Araç klimasının temiz olması, klimanın üretim amacı ile bağlantılıdır. Burada amaç insanların, rahat, konforlu ve emniyette olmasıdır. Bu durumları sağlamak adına klima ile ilgili gerekli temizliklerin düzgün zaman aralıkları ile yapılması gerekir. Farklı bakım çalışmalarında oto klima ile alakalı pek çok işlem yapılmaktadır. Gerektiği zaman klimanın temizlenmesi bu hizmetler içinde yer alır.
 
Standart bakım çalışmalarında klima ile ilgili rutin bakımlar gerçekleşir bu aşamalarda gerekli temizlik çalışması yapılabilir. Bu durumun dışında klimanızda bir sorun görüyorsanız kendiniz temizlik yapabilir veya servisin sunduğu kapsamlı temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eğer klimanız temiz olursa araç içi havası çok temiz ve hoş kokulu olacaktır.
 

Klima Temizliği Neden Önemlidir?