Bahar Bakımı

Bahar Bakımı

Araçların farklı mevsimlerde değişik ihtiyaçları öne çıkar. Servis olarak düzenli bakım çalışmaları ile bu ihtiyaçlarınızı hemen karşılarız.

Müşterisi için güvenin adresi olan servisimiz. Sizin memnuniyetinizi her şeyin önünde tutar. Büyükçekmece oto bahar bakımı hizmetini alarak aracınızda performans artışı ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Havaların ısınmasına bağlı olarak kış mevsiminde aldığınız tedbirlerden bazılarını kaldırmanız sizin için faydalı olur.
 
Mevsime uygun bakım çeşitliliği içinde oto kış bakımı önemli bir hizmettir. Bahar geldiğinde ise aracınızı farklı bir bakım uygulaması beklemektedir. Yol güvenliği ve konfor sağlama açısından, özenle hazırlayıp sunduğumuz hizmetlere yakından bakabilirsiniz. Bahar mevsimi insanlara çok iyi gelirken, aracınız için iyi gelecek çalışmaları servis olarak biz yapıyoruz.
 

Bahar Bakımı Hizmetleri Nelerdir?

Baharın gelmesi ile beraber nispeten kışın etkisi azalır. Havalar ısınır ve yolların buzlanma olayı artık görülmez. Böylesine önemli bir geçiş sürecinde aracınızı bekleyen çok önemli bakım maddeleri vardır. Servis olarak bu süreçte size önemli bir bakım hizmeti hazırlayıp sunarız. Bu hizmetlerimizle beraber;
 
 • Fren aksamı gözden geçirilir, fren hidroliği kontrol edilir.
 • Antifriz gözden geçirilir.
 • Soğutma sistemi gözden geçirilir.
 • Motor yağı seviyesi denetlenir.
 • Hava filtresi gözden geçirilir ve gerekirse değişim yapılır.
 • Akü bakım ve kontrolü sağlanır.
 • Tahrik kayışı denetlemesi yapılır.
 • Korna kontrolü sağlanır.
 • Silecekler kontrol edilir.
 • Egzoz sistemi gözden geçirilir.
 • Lastik kontrolü yapılır, basınca bakılır ve gerekli değişim hizmeti verilir.
 • Aydınlatma sistemi bakım ve ayarı yapılır.
 • Kapı contaları ve kilit sistemleri kontrol edilir.
 • Cam yıkayıcı çalışmasına bakılır.
Tamamlanan her bir hizmet aracınızın bahar mevsiminde daha sağlıklı yolculuk yapmasına yardımcı olur. Yol durumuna uygun olarak yapılan bakımlar sayesinde, yakıt tasarrufu ve performans artışı söz konusu olur.
 

Oto Bahar Bakımı İle Aracınız Yola Hazır Olur

İyi ve zamanında yapılan bir bakımla aracınızın yola daha hazır hale gelmesini sağlarız. Bakım ve kontrol aşamalarında kullandığımız teknoloji, gerekli kontrollerin iyi yapılmasına ve doğru sonuca ulaşmasını sağlar. İşinde çok tecrübeli olan teknisyenlerimiz, Büyükçekmece oto bahar bakımı ila daha güvende ve rahat olmanıza önemli katkı sağlar.
 
Periyodik bakım konusuna göstereceğiniz önem, bindiğiniz araçların yılın tamamında güvenli olmasını mümkün kılar. Zorlu yol ve hava koşullarında güvenli ulaşım, sizin için en önemli konu olmalıdır. Verdiğimiz hizmete güvenmeli ve aracınızı bize emanet etmelisiniz. Yapacağımız bakım çalışmaları sayesinde aracınız her zaman yola ve yolculuğa hazır olacaktır.
 

İlgili Konular

Turbo Revizyonu

Turbo Revizyonu

Araçlar hava emiş gücü ile doğru orantılı olarak yüksek performansa ulaşır.

Rehbere git

Fren Pedalı Neden Boşalır

Rehbere git
Fren Pedalı Neden Boşalır
Rot Başı Arızası

Rot Başı Arızası

Rot başı, otomobillerde sıkça karşılaşılan ancak çoğu zaman göz ardı edilen bir bileşendir. Bu küçük ama kritik parça, aracınızın direksiyon sistemi ile tekerlekler arasında önemli bir bağlantı sağlar, böylece güvenli ve stabil bir sürüş deneyimi sunar. Rot başında meydana gelen herhangi bir arıza, direksiyon kontrolünde problemlere ve sürüş güvenliğinizde azalmaya yol açabilir. Rot başının ne olduğunu, arızalarını nasıl anlayacağınızı, bu arızaların belirtilerini ve rot sisteminin bozulması durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyeceği...

Rehbere git

Araç Motor Temizleme Periyotları

Trafiğe çıkan her araçta ister istemez motor bölümünde kirlenmeler olur.

Rehbere git
Araç Motor Temizleme Periyotları